שכפול מפתחות

מנעולן הוא איש מקצוע מיומן המתמחה בין היתר בחיתוך ויצירת מפתחות. בעבר, מנעולנים השתמשו בכלים ומכונות מיוחדות ליצירה ושכפול מפתחות, אך כיום, רוב המנעולנים משתמשים במכונות חיתוך ממוחשבות כדי לשכפל מפתחות במהירות ובדייקנות.

כאשר לקוח צריך שכפול מפתח לרכב, אנו נזהה תחילה את סוג המפתח ואת המותג והדגם של הרכב. מידע זה חשוב מכיוון שיצרני רכב שונים משתמשים בעיצובי מפתח ושיטות חיתוך שונות. ברגע שיש לנו את כל המידע, אנו יכולים להשתמש במכונת חיתוך כדי ליצור שכפול מדויק של המפתח המקורי.

שכפול מפתחות 1

שחזור מפתחות לרכב, שכפול מפתח מאפס

כדי לשכפל או לשחזר מפתח ללא מפתח, מנעולן יצטרך קודם כל לקבל גישה למנעול. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בכלי פריצת מנעולים לפתיחת המנעול, או על ידי שימוש במכונת פענוח מיוחדת לקביעת השילוב הייחודי של המנעול. לאחר שהמנעול נפתח, אנו יכולים להשתמש במפתח ריק ובמכונת הפענוח כדי ליצור מפתח חדש שיתאים למנעול, מן הסתם תהליך זה הרבה יותר מסובך ודורש הרבה יותר מיומנות וניסיון של המנעולן.

בנוסף לשכפול מפתחות לרכב ומפתחות ללא מפתח, מנעולנים יכולים גם לשכפל מפתחות לדלתות.

תהליך זה דומה לשכפול מפתחות לרכב, אך המנעולן יצטרך לזהות את סוג המנעול והמפתח המשמשים בדלת. ברגע שהמנעולן הבין איזה סוג מנעול ואיזה סוג מפתח יש בדלת, הוא יכול להשתמש במכונת חיתוך כדי ליצור מפתח חדש שיתאים למנעול.

חשוב לזכור שישנם מפתחות ייחודיים שלא ניתן לשכפל, לכן במקרים כאלו במידה ולא ניתן לשכפל יהיה צורך להחליף את המנעול לגמרי.

תזכרו! לפעמים ניתן להציל מפתח לרכב

במידה והמפתח עושה בעיות בכניסה לסוויץ', יש סיכוי שכל הבעיה היא בסדק במפתח, מנעולן לרוב יוכל לתקן את הבעיה הזאת ופתרון זה יהיה זול בהרבה משכפול מפתח חדש לרכב.

שכפול מפתחות 2

איך להימנע מלאבד את המפתחות

לעולם אל תשאירו את המפתחות שלכם במכונית או בכל מקום אחר שבו הם עלולים להיגנב.

אין דבר יותר מתסכל מלאבד את המפתחות של המכונית כמו שאתם בטח יודעים, בתור אחד שזה קרה לו כמה פעמים, גם אחרי שנה מדי פעם אתה חוטף איזה קריזה רגעית ומתחיל להפוך את המגירות בתקווה שאולי תמצא אותם, עד אשר אתה כבר נפטר מהרכב ורק אז אתה מוצא אותם.

זה יכול להיות גם מסוכן אם הן מגיעות לידיים הלא נכונות.

במידה ויש לכם מפתח ללא סוויץ', הקפידו להשאירו בתיק שלכם שבו יש גם את הפלאפון וגם את הארנק, במידה ויש לכם מפתח שנכנס לסוויץ', הקפידו להוציאו כשלב אחרון בהתארגנויות שלכם ברכב ולא לכבות את המנוע לפני שסיימתם להתארגן שלא תשכחו בטעות את המפתחות בסוויץ', לאחר מכן הקפידו להכניסו לתיק ישר.

איך מנעולן משכפל מפתח

מנעולן יכול לשכפל מפתחות לרכב, מפתחות לדלתות ומפתחות ללא מפתח באמצעות מכונות וכלים מיוחדים לחיתוך מפתחות. עם זאת, לא ניתן לשכפל את כל המפתחות, וייתכן שמנעולן יצטרך אישור מיוחד או הרשאה לשכפל סוגים מסוימים של מפתחות. אם אתם צריכים שכפול מפתח, עדיף להתייעץ עם מנעולן מקצועי שיוכל להעריך את מצבכם ולספק את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם.

שכפול מפתחות 3

למה לשכפל מפתחות לרכב אצלנו?

רובנו נתקלנו בתקלה ברכב, אם זה המצבר, נשברה מראה, ריפוד שנקרע, אנחנו יודעים שעלות החלפה אצל הייצרן היא תמיד תהיה גבוהה יותר ממוצרים חליפיים.

זכרו! זה שמוצר יותר יקר לא אומר שהוא בהכרח מה שאתם צריכים!

לכן כאשר אתם מאבדים את המפתחות או פשוט זקוקים למפתח נוסף, מומלץ לשכפל את המפתח אצל מנעולן שישכפל את המפתח במקום ויגיע עד אליכם מאשר לנסוע אל היצרן, לשלם הון ולחכות כמה שבועות שיגיע המפתח, יותר זול, יותר מהיר ופחות כאב ראש.

מחיר שחזור מפתחות לרכב

עלות שחזור מפתחות לרכב מורכב מכמה פרמטרים: שנתון הרכב – רכב חדש יותר יהיה קשה יותר לקדד מרכב ישן, מפתח ללא רכיבים אלקטרוניים יהיה זול בהרבה ממפתח בעל רכיבים אלקטרוניים או מפתח Keyless, ייצור מפתח מאפס יהיה הרבה יותר מורכב משכפול מפתח קיים, לרוב המחירים ינועו בין 350-950 שקלים תלוי בסוג הרכב, במקרים מורכבים המחירים עלולים להשתנות.

 

למה לשחזר ולשכפל מפתחות עם מנעולן מאסטר?

בגלל השירות

בגלל המהירות

בגלל האמינות

בגלל ההוגנות

צריכים לשחזר מפתח ? תתקשרו אלינו כבר עכשיו ו30 דקות אנחנו אצלכם!