היתרונות של שכירת פורץ רכבים מקצועי

אולי שמעתם על מנעולנים, אבל האם אתם יודעים מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם? מנעולן רכב הוא איש מקצוע מוסמך המתמחה במתן מגוון שירותים הקשורים לנעילת רכבים. אנו בעלי ניסיון רב באמנות הפריצה למכוניות ויכולים לסייע תוך דקות. כעת נתאר את סוגי הפריצות שמנעולני רכב מוסמכים ומנוסים בהם, וכן את השיטות השונות בהן אנו משתמשים כדי לחלץ אתכם אם נתקעתם מחוץ לרכב.

פורץ רכבים 3

סוגי פריצות שמנעולני רכב מוסמכים ומנוסים בהם

למנעולני רכב מגוון הסמכות וניסיון בסוגי פריצות שונים. זה כולל נעילת רכבים, מפתחות שאבדו ושכפולם מאפס, מפתחות שבורים, שכפול מפתחות, תיקון או החלפת סטרטר, התקנת מערכת אימובילייזר אלקטרונית ועוד. לא משנה באיזה סוג של פריצה אתם זקוקים לעזרה, מנעולן רכב מקצועי יכול לעזור לכם במהירות וביעילות.

סיבות להזדקק לשירותיו של מנעולן רכב

ישנן סיבות רבות לכך שאתם עשויים להזדקק לשירותיו של מנעולן רכב. אולי איבדתם את המפתחות שלכם או נעלתם אותם בתוך הרכב שלכם; אולי המפתחות שלכם נגנבו או נשברו, או אולי יש בעיות במצת הרכב שלכם עקב בלאי לאורך זמן. לא משנה מה המקרה, מנעולן רכב מקצועי יכול לסייע במהירות וביעילות.

אי אפשר לזלזל ביתרונות של הזמנת מנעולן רכב מקצועי למקרי חירום. לא רק שהם יכולים לפתוח את הרכב שלכם במהירות וביעילות, אלא המומחיות שלהם גם מבטיחה שלא ייגרם נזק לחלקים כלשהם בעת ביצוע הפעולה. 

פורץ רכבים 2

הילד נתקע ברכב? לא שוברים את השמשה!

מנעולני רכב עובדים 24/7 עקב מקרי חירום, לא אחת שמענו על ילד אשר נתקע בתוך הרכב כאשר אחד ההורים הלך לקניות או שבטעות נשכחו המפתחות ברכב ואין אפשרות לחלץ את הילד.

במקרה אשר הילד נתקע בתוך הרכב וזה לא סכנת חיים ממשית מיידית יש לקרוא למנעולן רכב בהקדם! אשר יבוא ויפתח את הרכב בלי הסיכון של שבירת הזכוכיות אשר יכולים לפצוע גם את הילד וגם את ההורה שנלחץ.

 

כמובן שיש מקרים יוצאים מן הכלל, במקרה בהם יש סכנת חיים ממשית ומיידית כגון חום יולי-אוגוסט והילד נתקע במכונית, אין זמן לקרוא אפילו למנעולן ואל תהססו לרגע לשבור את השמשה, גם במקרים אלו עשו זאת בעדינות ובחלון הרחוק ביותר מן הילד על מנת להבטיח שהילד לא יפצע ויבוא במגע עם הזכוכיות.

כמה זמן לוקח למנעולן להגיע לפרוץ את הרכב?

פריצה לרכב סך הכל לא אמורה לקחת יותר מ15 דקות, כמובן שיש מכוניות בעלות מנגנוני נעילה מתוחכמים יותר, אך סך כל התהליך עצמו לוקח דקות בודדות, זמן ההגעה של המנעולן לוקח עד חצי שעה, פלוס 15 דקות פריצה(ברוב המקרים), לכן מהרגע שהתקשרתם למנעולן מקצועי, תוך 45 דקות מקסימום הרכב שלכם אמור כבר להיות פתוח, ברוב המקרים זה ייקח הרבה פחות.

תזכרו! אל תנסו לפרוץ את הרכב לבד!

מנעולן פורץ רכבים הינו אדם אשר עבר הכשרה מקיפה בתחום, יודע להתעסק עם סוגי מנעולים שונים ומגוונים, ויידע לעשות את העבודה במינימום נזק, כאשר אתם תנסו לפרוץ לרכב בעצמכם, ככל הנראה זה יגמר בחלון שבור או בנזק למנעול.

פורץ רכבים 1

כמה עולה להזמין מנעולן רכב?

עלות ההזמנה של מנעולן רכב היא עלות משתנה בהתאם למרחק הנסיעה (ישובים מרחוקים ומבודדים או קרובים), סוג הרכב(רכבים בעלי מנגנוני נעילה מתוחכמים או פשוטים, רכבי יוקרה), לבסוף גם יהיה את שכפול המפתח שגם שם זה משתנה ( מפתח פשוט כמו מפתח דלת של בית, שלא מתוחכם, מפתח בלתי ניתן להעתקה וכו'), כאשר המנעולן מגיע לרכב יהיה צורך לראות את מורכבות העבודה, רוב המקרים כאשר אנו מדברים על רכבים סטנדרטיים ופריצה פשוטה יסתכמו כולל ההגעה והפריצה באזור ה-300 שקלים, כאשר מקרים מסובכים שדורשים הרבה יותר עבודה יהיו יקרים יותר, שכפול המפתחות בדרך כלל יסתכם באזור ה250-650 שקלים בהתאם לסוג המפתח.

למה להזמין את מנעולן מאסטר?

בגלל המהירות : ההגעה המהירה ביותר מתוך ההבנה שמקרי חירום אינם סובלים דיחוי.

בגלל האמינות: כל המנעולנים שלנו בעלי ניסיון של 10+ שנים ובעלי ידע מקיף בכל מה שקשור לפריצות, שכפולים, חילוצים ועוד.

 

בגלל ההוגנות: חשוב לנו לעשות את העבודה שאתם צריכים ולא מעבר, אנחנו שקופים איתכם לכל אורך התהליך.

זקוקים לפורץ רכבים כאן ועכשיו? התקשרו אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם ונשמח לסייע לכם בכל דבר שניתן