פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

איך מנעולן פורץ מנעול

כמנעולן מקצועי, חלק מתפקידי כרוך בפריצת מנעולים. ולמרות שזה עשוי להיראות כמו תהליך פשוט, יש לא מעט אמנות ומדע המעורבים בפריצת מנעולים. הנה כמה תובנות לגבי האופן שבו מנעולן פורץ מנעולים – מהכלים בהם אנו משתמשים ועד הטכניקה הנדרשת לפתיחת מנגנוני הנעילה המורכבים ביותר. אני מקווה שעד סוף העמוד תבינו טוב יותר איך המנעולים שלכם עובדים.

פורץ מנעולים 1

מנעולן הוא אדם שמתמחה בפריצת מנעולים

התפקיד הראשי של מנעולן מן הסתם הוא לפרוץ מנעולים, מנעולן מקצועי יעזור לכם בנוסף לבחור את סוג המנעול לפי הצורך שלכם. כמעט כולנו נתקלנו בסיטואציה בה היינו צריכים מנעולן, במקרים בהם המפתחות בטעות ננעלו בתוך האוטו או הבית, המפתחות נאבדו, הילד נעל את עצמו בחדר בטעות ולא מצליח לפתוח ועוד אלפי מקרים שונים ומגוונים. במקרים בהם מפתחות ננעלו באוטו או נשכחו בבית, מנעולן מקצועי יכול להיות משאב שלא יסולא מפז. מנעולנים מתמחים גם בהתקנה ותחזוקה של מערכות קיימות ויכולים לייעץ כיצד להגן בצורה הטובה ביותר על הנכס וכיצד למנוע מפולשים בלתי רצויים להיכנס אליו.

חשיבותם של מנעולנים

מנעולנים הם אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה המתמחים בתיקון ותחזוקה של מנגנוני נעילה. הם ממלאים תפקיד חשוב באבטחת הבתים והעסקים. חשיבותם של מנעולנים מתבטאת כאשר המנעול כבר מתחיל להראות סימני שחיקה או סימני פריצה.

פורץ מנעולים 2

סימנים נפוצים לכך שמנעול אינו פועל כראוי

ישנם מספר סימנים נפוצים לכך שמנעול אינו תקין. סימנים אלה כוללים קושי בהכנסת או סיבוב המפתח, התנגדות רבה בעת ניסיון לסובב את המפתח, או שמיעת צליל נקישה בעת הכנסת המפתח. אם אתם חווים כל אחד מהתסמינים הללו, חשוב להזעיק מנעולן בהקדם האפשרי על מנת לבצע בדיקה ותיקון של המנעול במידת הצורך.

סוגי מנעולים זמינים בשוק:

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים זמינים בשוק. כמה מהסוגים הפופולריים ביותר כוללים מנעולי תליה, מנעולי ידיות, ומנעולי כרטיסי מפתח. מנעולי כרטיסי מפתח הופכים פופולריים יותר ויותר מכיוון שהם מציעים רמת אבטחה גבוהה מבלי להיות קשים מדי לשימוש.

        מנעולי תלייה: כולנו מכירים את מנעולי התלייה, מנעולים אלה נועדו להיכנס על ציר שיכול להיפתח כגון שערים, שרשראות, דלתות של עסקים וכו'. מנעולי תלייה מתקדמים אשר אבד להם המפתח בדרך כלל יכילו מנגנון נעילה מתוחכם יותר וככל הנראה ידרשו ניסור של המנעול.

        מנעולי ידיות: מנעולים שהם חלק מידית הדלת, תיקון מנעולים אלו ידרוש יותר טכניקה על מנת להבטיח שלא נפגע בידית או בדלת.

 

פתרונות לבעיות נפוצות

ישנם מספר פתרונות לבעיות נפוצות הקשורות למנעולים. אם איבדתם את המפתחות שלכם, תוכלו לקרוא למנעולן שישחזר את המפתחות מאפס, מנעולן מומחה יוכל להכין מפתח חדש ללא המפתח הישן. אם המפתחות שלכם נגנבו, עליכם לקרוא למנעולן שיחליף את המנעולים שלכם בהקדם האפשרי. לבסוף, אם המנעול שלכם נתקע או נשבר, עליכם לקרוא למנעולן שיתקן או יחליפו.

 

למנעולנים תפקיד חשוב באבטחת הבתים והעסקים שלנו. הם אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה שיכולים לתקן ולתחזק כל מנגנון נעילה מקופות חיסכון ועד כספות מתוחכמות. אם אתם חושבים שהמנעול שלכם לא תקין, הקפידו להזמין מנעולן מוסמך בהקדם האפשרי. ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים זמינים בשוק: תקפידו לבחור אחד המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם. לבסוף, אם אתם נתקלים בבעיות, אל תהססו להתקשר אלינו.

פורץ מנעולים 3

כמה עולה לפרוץ מנעול

הפריצה עצמה: הגעת המנעולן והפריצה, משתנה לפי שעת הפריצה (יום או לילה, תעריף לילה יהיה תעריף מוגדל בכמה עשרות שקלים), סוג מנגנון הנעילה: מנגנון מסובך כגון כספות או מנעולים חזקים במיוחד ידרשו עבודה יותר מסובכת, ברוב המקרים פריצת מנעול תעלה בין 150-400 שקלים.

 התקנת מנעול חליפי: במידה והיה צורך לפרוץ את המנעול לגמרי יהיה צורך במנעול חליפי, מנעול חדש יכול לעלות בין כמה עשרות שקלים ויכול לטפס גם לעשרות אלפי שקלים, הכל תלוי בצורך הלקוח.

פורץ מנעולים 24 שעות ביממה, כל השנה

אצלנו במנעולן מאסטר אנחנו מבינים שמקרה שמצריך פריצת מנעול הוא מקרה חירום ברוב הפעמים שלא סובל דיחוי, ולכן אנחנו מציעים שירותי פורץ מנעולים 24 שעות ביממה כדי שתדעו שיש מי שאיתכם, במידה ונתקעתם לא משנה מתי, תדעו שאנחנו כאן.

פורץ מנעולים 4

תקלות מנעולים נפוצות ואיך לתקן אותם

אם נתקלתם פעם בתקלה במנעול, אתם יודעים כמה זה יכול להיות מתסכל. למרבה המזל, ישנם צעדים שתוכלו לנקוט כדי לזהות ולתקן את התקלות הנפוצות ביותר.

אחת מהתקלות הנפוצות ביותר היא כאשר המפתח שלכם נתקע במנעול. זה יכול להיגרם ממגוון גורמים כולל הצטברות לכלוך ופסולת, קורוזיה של חלקים פנימיים או בלאי עקב שימוש תכוף. אם המפתח שלכם תקוע במנעול, חלק מהתסמינים שאתם עשויים להבחין בהם כוללים קושי בהכנסת ו/או הוצאת המפתח מהמנעול או התנגדות מוגברת בעת סיבוב המפתח. כדי לטפל בבעיה זו, נקו כל לכלוך או פסולת מסביב לחור המנעול בעזרת מטלית לחה או צמר גפן. לאחר מכן יש למרוח חומר סיכה כגון אבקת גרפיט או WD-40 בתוך ומסביב לחור המנעול בעזרת מקלון צמר גפן. זה אמור לעזור לשחרר את השאריות שהצטברו עם הזמן.

 

בעיה נפוצה נוספת היא כאשר מנגנון הנעילה שלכם אינו ננעל כראוי. זה עלול להיגרם מהתקנה לא נכונה או נזק לרכיבים פנימיים כמו קפיצים או פינים. התסמינים של תקלה זו כוללים קושי בפתיחת/נעילת הדלת שלכם; פער בולט בין מסגרת הדלת לצלחת הבריח; או חוסר יכולת לסובב את הבריח שלכם לחלוטין כשהוא נעול או לא נעול. כדי לפתור בעיה זו, תבדקו אם יש רכיבים פגומים כגון קפיצים שבורים או פינים כפופים בתוך מנגנון הנעילה שלכם והחליפו אותם לפי הצורך. התאמת כל הברגים המחוברים למסגרת הדלת וידית הדלת עשויה לעזור גם אם הם התרופפו עם הזמן, בתקלה מסוג זו מומלץ לקרוא למנעולן מקצועי אשר יטפל בבעיה על מנת לא להחמיר את התקלה.

 

הבעיה השלישית הנפוצה ביותר היא כאשר אתם מתקשים לסובב את המנעול לכל כיוון (כלומר, נעילה/פתיחה). בעיה זו נגרמת בדרך כלל על ידי חלקים בלויים בתוך מנגנון הנעילה עקב שימוש תכוף לאורך זמן; עם זאת, זה יכול להיגרם גם מחפצים זרים שנכנסו בתוך חור המנעול (למשל, חלקיקי אבק). התסמינים כוללים התנגדות מוגברת בעת סיבוב המנעול לכל כיוון או חוסר יכולת לפתוח/לנעול כלל עם הפעלת "כוח רגיל" (כלומר, אין צורך בחוזק נוסף). כדי לפתור בעיה זו, הסירו תחילה לכלוך מסביב לחור המנעול עם מטלית לחה או צמר גפן; לאחר מכן מרחו חומר סיכה (למשל, אבקת גרפיט) בתוך ומסביב לשני הצדדים של חור המפתח באמצעות מקלון צמר גפן עד שהוא רץ שוב בחופשיות ללא הפעלת לחץ נוסף (משני הצדדים), במידה ותקלה זו לא נפתרה, ככל הנראה מדובר בבלאי הציר המכני ויש צורך לקרוא למנעולן שיראה את הבעיה.

זקוקים לשירותי מנעולן מוסמך? אל תהססו להתקשר אלינו 24/7 ונגיע לפני שתספיקו לאמר: " מנעולן מאסטר"