פורץ כספות

אתם 72 שעות לפני הטיסה, הגיע הזמן לבדוק שהדרכון בכספת ולעשות צ'ק אין, ופתאום שכחתם את הקוד של הכספת.

מה עושים? או שבודקים באחד המסמכים השמורים בפלאפון שאתה בטוח שזה שם ובסוף אתה לא מוצא בשום מקום, או שבכלל הכספת לא עובדת בכלל וככל הנראה צריך לקרוא לאיש מקצוע כי מרפי הגיע לביקור בזמן הכי לא מתאים.

לכל אחד יש דברים יקרי ערך בבית, כמו תכשיטים, ניירות חשובים, מסמכים וכמובן כסף. אנו רוצים להיות בטוחים שכאשר אנו עוזבים את הבית, חפצי הערך שלנו בטוחים ואף אחד לא יגנוב אותם. 

חלקנו מחביאים אותם במקום טוב בבית, חלקנו זורקים אותם ומקווים לטוב, האחראים מביננו שמים אותם בכספת, תמיד טוב שיש מקום אקסטרה מוגן בתוך הבית שלנו לשמור על הדברים היקרים ביותר שלנו. לכן אנחנו צריכים לחשוב על כספת כדי שנהיה בטוחים ב-100% שהדברים שלנו עדיין יהיו שם כשנחזור הביתה.

לכן במנעולן מאסטר אנו נותנים שירותי התקנה ופריצת כספות על ידי המנעולנים המקצועיים ביותר .

פורץ כספות 1

שירותי פריצת הכספות שלנו כוללים:

פריצה ופתיחת נעילה

מנעולי קומבינציה מכניים

פתיחת מנעולים אלקטרוניים

קידוח בטוח

שינוי קומבינציות

החלפת מנעול אלקטרוני

שכפול מפתח לכספת

פורץ כספות 2

סוגי כספות שאנו מתקינים

סוגי הכספות הנבחרות ביותר הן כספת חסינות אש בעלות דופן מתכת כפול, אשר מקנות הגנה טובה יותר על חפצי הערך וכספות חסינות פריצה בעלות קירות עבים יותר אשר לא מאפשרות לגנבים לפצח את הכספת ולהיכנס פנימה. רוב הכספות יהיו כספות קומבינציה אשר יכילו קוד שהגדרתם אותו מראש. 

תזכרו! ככל שהקוד שהגדרתם יהיה בנאלי פחות, כך הסיכוי שהגנבים יפרצו נמוך יותר, אל תבחרו קומבינציות כגון 2580,1234,1478,3698 וכו'. כאשר אתם בוחרים כספת, חשוב שתקנו כספת בעלת מפתח שבמידה והקוד לא עובד (מסיבות כאלה ואחרות: שכחתם את הקוד, נגמרה הסוללה וכו') תוכלו לפתוח את הכספת ולהחליף סוללה בעצמכם בלי לקרוא למנעולן שיעשה זאת בשבילכם.

התקנת כספת היא משימה מורכבת, עם זאת, אם יש לכם כישורים, אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם. יחד עם זאת, אם הגעתם כבר לרמה שצריך לפרוץ כספת, זאתי כבר נהיית משימה הרבה יותר מורכבת שדורשת התערבות של מנעולן.

בחירת כספת מאובטחת

בחירת כספת היא משימה לא פשוטה, אנחנו צריכים למצוא את האיזון בין המחיר לבין הפריטים שאנחנו מכניסים פנימה, מן הסתם אנחנו לא נקנה כספת ששווה 20,000 ₪ כאשר התכשיטים שאנחנו שמים בפנים שווים בעצמם 10,000 ₪, 

יחד עם זאת אם אנחנו מאבטחים ניירות ערך וחפצים ששווים המון כסף יהיה צורך לקנות כספת מאובטחת מאוד שתבטיח שאף גנב לא יוכל לפרוץ אליה.  חלק מהכספות יכולות להיות יקרות מאוד ולכן לא ניתן לקבל החלטה תוך 10 דקות. 

כספות מגיעות בגדלים שונים ואם לא תמצאו אף אחת מהן מתאימה מבחינת גודל לבית שלכם, ישנה אפשרות לקחת 2 קטנות יותר ולהתקין אותן בשני חדרים שונים, ככה גם מפזרים את הסיכון.

פורץ כספות 3

שירותי פריצה בטוחים על ידי מומחים

במנעולן מאסטר תמצאו את המנעולנים המקצועיים ביותר, משכפול מפתחות לרכב, החלפת צילינדר ועד התקנת כספות ופריצת כספות. במידה ואיבדתם את הקוד לכספת או את המפתח, אל תדאגו! , צוות המנעולנים המקצועי שלנו יגיע במהרה ויעשה כל מה שתצטרכו, משכפול מפתחות הכספת מאפס, החלפת הקומבינציה של הכספת וגם פריצה במידת הצורך.

מחיר פריצת כספות

צוות המומחים שלנו נמצא בזמינות מתמדת, כך שלא משנה מתי תתקשרו, 30 דקות אנחנו אצלכם!

אם אתם צריכים עזרה באמצע הלילה או בשעות עומס כשכולם עסוקים, התקשרו ומנעולן 24/7 יגיע אליכם תוך 30 דקות. לעובדים שלנו יש את כל הציוד עם כל הכלים הנדרשים כך ששום דבר אינו בלתי אפשרי עבורנו, תנסו אותנו.

 

כיום רוב המקרים הסטנדרטים מסתכמים בפריצת כספות ביתיות פשוטות, כספות לא מסובכות שלוקחות דקות בודדות לפתוח אותן, עבור מקרים אלו רוב הפריצות יסתכמו ב350 ₪, מקרים מסובכים יותר כגון פריצות לכספות לא סטנדרטיות והרבה יותר חזקות או הרבה יותר משוכללות יטפסו מעלה.

פורצי כספות בעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל

לצוות המקצועי שלנו יש את הכישורים והידע הנדרשים לעבודה, כך שאנו לא רק יכולים לפתור את כל הבעיות שלכם אלא גם לתת לכם חוות דעת מומחה על מה באמת צריך לעשות ותת לכם שקיפות מלאה לכל אורך התהליך. אם אינכם יודעים כיצד לפתור את הבעיה שלכם עם הכספת, אל תדאגו, מנעולן מאסטר מכיל את צוות המנעולנים הטובים ביותר שידאגו לכל מה שאתם צריכים.

 

צריכים לפרוץ את הכספת ולא יודעים מה לעשות? חייגו אלינו עכשיו ונשמח לסייע לכם בכל מה שאנחנו יכולים!, חייגו עוד עכשיו לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות!.